Witamy Kolega,

Chciałbym skorzystać z okazji i przedstawić Państwu naszą praktykę. Jako pracowników służby zdrowia jamy ustnej, dążymy do utrzymania zdrowia zębów naszych pacjentów przez profilaktycznej opieki i edukacji. Jednakże czasami pacjent może użyć trochę dodatkowej pomocy, zwłaszcza tych chorych z przetrwałym kwestii przyzębia. Na Periodontics od Niles obejmujemy filozofię zindywidualizowane i terapii up-to-date-przyzębia w celu zapewnienia skutecznej i długoterminowe wyniki na komplement regenerujący potrzeb swoich pacjentów. Dodatkowo, Twoi pacjenci będą cieszyć nasze przyjazny i pomocny personel. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia, że ​​twoi pacjenci są jak najbardziej komfortowy.

W 15 + lat mam praktykowane, że od ukończenia studiów, wierzę w informacji szansy mamy jako pracowników służby zdrowia, aby nie tylko w leczeniu potrzeb ustne nasz pacjent, ale także realną możliwość pomóc poprawić ich ogólny stan zdrowia. Możemy komunikować pacjentowi znaczenie Connection Usta Ciała. W pełni rozumiemy, pilność w leczeniu infekcji przyzębia twojego pacjenta z powodu systemowych tych linków i zapewnić solidne podstawy dla regenerujący również leczenia. Oferujemy zaawansowane stomatologicznego leczenia implantologicznego; Praca z ośmiu sprawnie systemów implantologicznych oraz komputerowego planowania regenerujący do maksymalizacji wyników. Wykonujemy także zabiegów kosmetycznych przyzębia na zwiększenie optymalnych wyników estetycznych.

Jesteśmy współczujący Acerca zapewniając Tobie i Twoim pacjentom najlepszą opiekę. Jeśli chcesz zaplanować spotkanie peer-to-peer lub omówić zabiegi przez nas usług, prosimy o kontakt na (847) 685-6686 lub e-mailem na [email protected] Czcimy możliwość zapewni Tobie i Twojej pacjentom najwyższy poziom przyzębia i opieki implantu.

 

Z poważaniem,

Dr Dorota Anasinski, D.D.S.