Dental Specialists of Niles Staff


Dentystyczne Specjaliści Niles jest wyjątkowa praktyka stomatologiczna specjalność poświęcona tworzeniu pięknych, zdrowych uśmiechów i poza nią.

  • Zapewniamy holistycznej stomatologii ;podejście do stomatologii, która promuje swoje zdrowie i dobre samopoczucie z powodu choroby i schorzenia jamy ustnej mają bezpośredni wpływ na zdrowie całego organizmu. W związku z tym, że jest to krok poza leczenia stanów ustach i świadomość całego swojego zdrowia, które pomogą Ci stać się zdrowszym i zachować zdrowie.
  • Naszą misją jest zapewnienie najlepszego poziomu opieki stomatologicznej do każdego pacjenta poprzez zastosowanie “złotej reguły” do stomatologii. Traktujemy naszych pacjentów sposób my sami chcemy być traktowani – z współczucie, uczciwość i indywidualne traktowanie Słuchamy Twoich potrzeb, odpowiedzieć na wszystkie pytania i wyjaśnić swoje możliwości wyraźnie
  • Naszym celem i y pomoc pomyślnym leczeniu chorób przyzębia, zapobiec utracie zębów i mieć zdrowe zęby i dziąsła przez całe życie. Naszym celem jest zapewnienie Ci wyjątkowe rezultaty poprzez świadczenie leczenia największe umiejętności korzystania najbardziej zaawansowanych technik, materiałów i technologii . Dzięki użyciu stanu techniki technik regeneracyjnych i materiałów, Dr Anasinski został pomyślnie zapisany i utrzymane zęby dla pacjentów z ciężką chorobą przyzębia. Ponadto, jest biegłym zastąpienie brakujących zębów za pomocą implantów stomatologicznych z zastąpienia jednego zęba do najbardziej skomplikowanych przypadkach rekonstrukcji całą funkcję jamy ustnej, które pomogą Ci poprawić swoją funkcję żucia, pewność siebie i wygląd.
    .
  • Komfort , oferujemy 2 systemów komfortu do udzielania znieczulenie komfortowo stomatologiczny Vibe i Compudent;sterowany komputerowo system dostarczania lokalnej znieczulenie, a także oferują uspokojenie stomatologii w miłej i przyjaznej atmosferze wygodne; Nasza poczekalnia jest elegancki, ale przytulne i wygodne;Muzyka jest miękki i atmosfera zaprasza.
  • Jesteśmy gorąco polecam dla naszego poziomu wiedzy, doświadczenia i profesjonalizmu. Nasi pacjenci nie powiedział, że nigdy nie miałem tak dokładne i delikatne z badania i leczenia przed i cieszymy się o ich pozytywnych doświadczeń dentystycznego.
  • Matki ciepły i troskliwy personel są wyjątkowo wykwalifikowanych, doświadczonych i są pasjonatami czyni różnicę w co leczenie jak najbardziej komfortowy. Utrzymujemy wysokie standardy poprzez zaawansowane szkolenia w wiodących najnowocześniejszych technik i technologii, aby pozostać na czele postępu stomatologicznych. Ten poziom ekspert opieki sprawia, że ​​różnica w dostarczaniu Państwu optymalnego zdrowia, funkcji i piękny uśmiech.

Dr. Dorothy Anasinski Dr Dorota Anasinski

Dr Anasinski jest stomatolog i Dental implantolog. Ukończyła rezydenturę na Northwestern University i jest profesorem kliniczne na Uniwersytecie Illinois w Chicago departamentu Podyplomowego Periodontologii. Jest Diplomat Zarządu Periodontologii i jest delegatem na Illinois State Towarzystwa Stomatologicznego. Ona również służy jako Wiceprezesa Oddziału Północnego Suburban Chicago Towarzystwa Stomatologicznego. Jest założycielem The Greater Chicago Dental Academy, organizacja stworzyła do dalszego kształcenia stomatologicznego specjalistów dentystycznych i zapewnia pięciu seminariów rocznie.

Jej zainteresowanie Periodontics rozpoczęła się, gdy stała Higienistka stomatologiczna w 1987 roku. Uczęszczała Loyola Dental School of Dentistry i stał Dentysta w 1993 roku, a zakończono ją dwa lata przyzębia rezydenturę w 1995 roku. Jej tło pozwoliło jej zapewnić doskonałe wyniki nonsurgical metodami w leczeniu chorób przyzębia / gumy. Znana jest także jej pacjentów na jej miły i delikatny sposób.

Wykładała i napisał kilka artykułów na tematy w periodontologii i implantów stomatologicznych, w tym skutecznych terapii nie chirurgiczne, zaawansowanych technik w chirurgii regeneracyjnej oraz implantów i przyzębia, chirurgii plastycznej. Jest członkiem Amerykańskiej Akademii Periodontologii, Midwest Towarzystwa Periodontists, Illinois State Towarzystwa Periodontists, American Dental Association, Chicago Towarzystwa Stomatologicznego Akademii Stomatologii Ogólnej, American Academy of Osseointegracji i Międzynarodowego Kongresu Implantologii ustne.


drchou Dr Samantha Chou

Profesjonalny Prosthodontist dr Chou otrzymał rozległe kosmetycznych specjalne szkolenie poza stomatologicznych podstaw szkolnych. Ona może zmienić swój uśmiech, nawet w ciągu kilku krótkich terminach. Ona może zastąpić rozdrobnione lub uszkodzone zęby poprzez licówki, klejenia lub koron, wyprostować zęby i również wybielić zęby, aby mieć piękny uśmiech pragnienie.

Dr Chou otrzymał dyplom dentystyczny z Nova Southeastern University, College of Dentistry w Fort Lauderdale, Floryda i jej zaawansowanym stopniu w stałych i wyjmowany Protetyki na Uniwersytecie Illinois w Chicago. Obecnie pracuje w prywatnej praktyce skupia się na pełnej rekonstrukcji jamy ustnej, implantoprotetyce i All-on-4 technika bezpośredniego obciążenia, i przeprowadził liczne prezentacje na temat implantów i implantacji związanych stomatologii. Dr Chou jest członkiem American Dental Association, American College of Prosthodontists, American Academy of Fixed Protetyki Stomatologicznej, Illinois Society i wielu innych towarzystw stomatologicznych i lokalnych grup studyjnych.


Dr Gaynor Dr Michael Gaynor

Jest profesjonalnym Endodontist które mogą pomóc przedłużyć żywotność zębów poprzez zaawansowane leczenie kanałowe. Terapia Endodontic jest sekwencja obróbki, która jest wykonywana gdy główny lub nerwu zęba muszą zostać usunięte w celu powrotu do zdrowia do zęba.

Nasi doświadczeni i troskliwi lekarze i personel pomożemy Ci stworzyć i zachować piękny uśmiech na całe życie. Skupiamy się na komfort, dbałość o szczegóły, dzięki zaawansowanej technologii, a oddanie do doskonałości.

Dr Michael Gaynor otrzymała swoje stopnie w stomatologii, farmacji i endodoncji i doktor habilitowany w histologii na Uniwersytecie Illinois. Był Farmaceuta kliniczny w Memorial Hospital Children i był zastępcą dyrektora w szpitalu apteka Zmartwychwstania przed uzyskaniem jego stopni w stomatologii. Był dyrektorem kurs lecznictwa klinicznego w University of Illinois i Northwestern University. Dr Gaynor wykładał w kraju i zagranicą na pharmacotherapeutics w dziedzinie stomatologii.