pon-biurowy


Dr. Dorothy Anasinski1 Dr Dorota Anasinski

Dr Anasinski jest stomatolog i Dental implantolog. Ukończyła rezydenturę na Northwestern University i jest profesorem kliniczne na Uniwersytecie Illinois w Chicago departamentu Podyplomowego Periodontologii. Jest Diplomat Zarządu Periodontologii i jest delegatem na Illinois State Towarzystwa Stomatologicznego. Ona służy również jako Wiceprezesa Oddziału Północnego Suburban Chicago Towarzystwa Stomatologicznego. Jest założycielem The Greater Chicago Dental Academy, organizacja stworzyła do dalszego kształcenia stomatologicznego specjalistów dentystycznych i zapewnia pięciu seminariów rocznie.

Jej zainteresowanie Periodontics rozpoczęła się, gdy stała Higienistka stomatologiczna w 1987 roku. Uczęszczała Loyola School of Dentistry i Dental Stał Dentysta w 1993 roku, a zakończono ją dwa lata rezydentury w Periodontics 1995 roku. Jej tło pozwoliło jej zapewnić doskonałe wyniki nonsurgical metodami w leczeniu chorób przyzębia / gumy. Znana jest także przez swoich pacjentów w swoim rodzaju i delikatny sposób.

Wykładała i napisał kilka artykułów na tematy w periodontologii i implantów stomatologicznych, w tym skutecznych terapii nie-chirurgiczne, zaawansowanych technik w chirurgii regeneracyjnej oraz implantów i przyzębia, chirurgii plastycznej. Jest członkiem Amerykańskiej Akademii Periodontologii, Midwest Towarzystwa Periodontists, Illinois State Towarzystwa Periodontists, American Dental Association, Chicago Towarzystwa Stomatologicznego Akademii Stomatologii Ogólnej, American Academy of Osseointegracji i Międzynarodowego Kongresu Implantologii ustne.


drchou Dr Samantha Chou

Profesjonalny Prosthodontist dr Chou otrzymał wiele kosmetycznych specjalne szkolenie poza stomatologicznych podstaw szkolnych. Ona może nawet zmienić swój uśmiech w zaledwie kilka krótkich terminach. Ona może zastąpić uszkodzone lub strugane zębów poprzez licówki, klejenia lub korony, zęby wyprostować i wybielić zęby, aby również mieć piękny uśmiech pragnienie.

Dr Chou otrzymał dyplom dentystyczny z Nova Southeastern University, College of Dentistry w Fort Lauderdale, Floryda i jej zaawansowanym stopniu w stałych i wyjmowany Protetyki na Uniwersytecie Illinois w Chicago. Obecnie pracuje w prywatnej praktyce skupia się na pełnej rekonstrukcji jamy ustnej, implantoprotetyce i All-on-4 technika obciążenia natychmiastowego i przeprowadził liczne prezentacje na mnogość implantów i implantacji stomatologii związanych. Dr Chou jest członkiem American Dental Association, American College of Prosthodontists, American Academy of Fixed Protetyki Stomatologicznej, Illinois Society i wielu innych towarzystw stomatologicznych i lokalnych grup studyjnych.


Gaynor, Michael K Dr Michael Gaynor

Jest profesjonalnym może pomóc Endodontist To przedłużyć żywotność zębów dzięki leczeniu kanałowym zaliczki. Leczenie endodontyczne jest sekwencja leczenia odbywa się właśnie wtedy korzeń lub nerw zęba musi być usunięte w celu przywrócenia zdrowia do zęba.

Nasi doświadczeni i troskliwi lekarze i personel pomożemy Ci stworzyć i zachować piękny uśmiech na całe życie. Skupiamy się na komfort, dbałość o szczegóły, dzięki zaawansowanej technologii, a oddanie do doskonałości.

Dr Michael Gaynor otrzymała swoje stopnie w stomatologii, farmacji i endodoncji i doktor habilitowany w histologii na Uniwersytecie Illinois. Był Farmaceuta kliniczny w Memorial Hospital Children i był zastępcą dyrektora w szpitalu apteka Zmartwychwstania przed Pozyskanie jego stopni w stomatologii. Byłem głównym kurs lecznictwa klinicznego w University of Illinois i Northwestern University. Dr Gaynor wykładał krajowym i międzynarodowym na pharmacotherapeutics w stomatologii.


Dr.Fabricius
Anne M. Fabricius, DMD, FACP

Płyta-Certified Prosthodontist
Specjalista licencji

Edukacja i Akademicy:
Northwestern University
BA, Nauki biologiczne, cum laude

Harvard School of Dental Medicine
Lekarz Medycyny Dentystycznej

Uniwersytet Illinois w Chicago
Certyfikat Protetyki

Klinicznych adiunkt, Uniwersytet Illinios w Chicago
Zakład Stomatologii

Dr Anna Fabricius jest dostarczanie jej pacjentom wysokiej jakości na miarę kompletnej opieki stomatologicznej. Ona oferuje swoim pacjentom unikalne rozwiązania, że tylko specjalista może dostarczyć. Jej dodatkowe trzy lata zaawansowanego szkolenia w protetyce daje jej opanowanie sztuki i nauki stomatologii. Jej celem jest zapewnienie piękne, trwałe i wygodne opiekę stomatologiczną dla swoich pacjentów.

Dr Anna Fabricius jest uznawany za jeden z najbardziej wysoko wykwalifikowanych dentystów naprawczej w Illinois: ona jest jednym z zaledwie 20 dyplomowanych prosthodontists w stanie. Jest specjalistą w zakresie naprawy i odnowy zębów i zastąpienie brakujących zębów. Dr Fabricius ma trzy lata zaawansowanego szkolenia poza szkoły dentystycznej i zdał obszerną pisemną i badania kliniczne w celu uzyskania statusu certyfikacji zarządu w jej specjalności. Egzamin ten jest administrowany przez American Board of Protetyki i prowadzone przez wybitnych liderów w dziedzinie stomatologii.

Dr Fabricius jest aktywnie zaangażowany w nauczanie. Ona posiada pozycję wydziału na Uniwersytecie Illinois w Chicago i-udział w. nauczania częściowe protezy, protezy oraz kompletne kursy implantów stomatologicznych. Utrzymuje członkostwa do kilku klubów studiów, zapewniając zaawansowaną wiedzę i porad ogólnych dentystów w okolicy.

Przynależność:
Dyplomowany, Amerykańska Izba Protetyki
Kolega, American College of Protetyki
Członkiem American Dental Association