Dental Implant Procedura
Dr Anasinski

Jeśli zdecydowałeś, że implanty stomatologiczne mogą być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie, pierwszym krokiem jest konsultacja w naszym biurze. Podczas tej wizyty, ustalimy, czy jesteś dobrym kandydatem do implantu.

Dobry implant kandydat Zazwyczaj ma następujące:

  • jest w dobrym zdrowiu ponad wszystko

ich dziąsła są zdrowe

  • bez chorób przyzębia Istniejący

Ich

  • Jawbone ma wystarczającą gęstość trzymać implantu

Ich zadaniem jest

  • higieny jamy ustnej

Oni regularnie stomatologicznych badań kontrolnych

Jeśli wszystkie z tych cech, ale są niepewni swojej gęstości kości Bo stracił zęba (lub zębów), kilka lat temu, implanty mogą być nadal realną opcją. W niektórych przypadkach zaleca się kości, gdzie szczepienie maj nacięcie wykonywane jest w gumę, produkt zastępczy kostnego jest umieszczony w obszarze wymaga przebudowy To, że jest następnie pokryta specjalną pokrywą i uzdrawiając swoje gumy przyszyty. Po kilku miesiącach, produkt zastępczy kości wchłania naturalnie i zastąpione kości. Po zakończeniu procesu gojenia, procedura implant może zostać wykonane.

Implant zastępuje których jeden ząb ma trzy części:

  1. tytanowa śruba

  2. To jest osadzone w kości szczękowej,

które

  1. wystaje oporowe powyżej linii dziąseł, aby utrzymać sztuczny ząb

które

 1. korona wygląda, czuje i działa jak zwykły ząb

Jeśli implanty są wykorzystywane do zapewnienia mostka, częściowych protez lub protez, struktury te są przymocowane do oparcia jak również. W zależności od mostka lub częściowo więcej niż jeden implant może być potrzebne do mocowania protezy, a kiedy o pełnej protezy jest zaangażowany są zwykle wymagane cztery lub więcej implanty.

Aby rozpocząć proces implantacji, nacięcie w celu odsłonięcia tkanki dziąseł kości, gdzie implant zostanie umieszczony i mały otwór jest wiercony w swoim kości w miejscu, w którym zostanie włożona śruba. Procedura ta odbywa się w naszym biurze przy znieczuleniu miejscowym. Gdy otwór jest wiercony, to jest dokładnie zwiększył się do odpowiedniej wielkości dla gospodarstwa śrubę implantu.Śruba jest następnie umieszczane w kości szczęki i przez czas kości rosną w rowki śruby.Oporowych, które wyśmiewa się przez tkankę dziąsła umieszcza się wtedy, że śruba jest wszczepiony ząb i tymczasowe, które będzie można normalnie jeść i żuć zostanie umieszczona na styku.

Gdy śruba tytanowa ma-zostały umieszczone w kości, proces zwany osseointegracja zaczyna gdzie implant rzeczywiście staje się częścią szczęki. Proces ten może trwać od trzech do sześciu miesięcy, w zależności od Twojego osobistego zdrowia i gęstości kości i jakości. Kiedy Twój kości i tkanki dziąseł są uzdrowieni i osseointegracja miało miejsce, tymczasowy ząb zostanie zastąpiony przez stały korony ceramiczne, które będą trwać do życia.

Jeśli wymieniasz jeden ząb, korona zostanie przymocowana do oparcia i wygląd, styl i funkcjonalność jak zwykły ząb. Jeśli implanty są stosowane do zabezpieczenia mostów, partials lub protezy, ramy protezy dentystyczne zostaną zaprojektowane z załącznikami Bezpiecznie, który będzie pasował na implancie. Pełne i częściowe protezy Implant-obsługiwane, które łatwo mogą być usunięte do czyszczenia.

Choć nie jest pewien dyskomfort, jak Twoje leczy kości szczęki, zabieg implantacji w procesie, nie jest bolesny. I długoterminowe korzyści jest wiele: dobry stan zdrowia jamy ustnej, komfort, lepszy wygląd, integralność struktury twarzy nie jest zagrożona z wszczepionego zębów i brakujących zębów lub implantów wspierane mostów, partials lub protezy wyglądają, czują i działają jak naturalne zęby .