Wszystkie procedury w dniu 4 Dental Implant jest postęp w technologii implantów dentystycznych wykonywanych przez naszych wysoko wykwalifikowanych specjalistów, aby wymienić komplet zębów w ciągu jednego dnia.

Główną korzyścią z procedurą AO4 jest jak protezy Szybko można zastąpić stałych implantów i trwałych, nieusuwalnych, nowych zębów zamiennych. Jest to procedura życie zmienia dla pacjentów, którzy są stomatologicznie wyczerpany Porque jest opłacalne, sprawdzone rozwiązanie dla pacjentów cierpiących z protezy nieprzyjemne i bolesne, a pacjenci osób żyjących z nieestetyczne częściowych mostów, które mogą spowodować jeszcze większe uszkodzenia zębów i dziąseł pozostałym .

Procedura maksymalizuje wykorzystanie dostępnej kości pozwalającą na zdolność do usta pełne odtworzenie działania nowych zębów tego samego dnia, jak procedury implantacji przy użyciu tylko cztery implanty w szczęce. W przeciwieństwie do innych que requieren Podejścia sześć, osiem, a nawet więcej implantów na łuku, i często wymagają przeszczepu kostnego, to sprawdzona technika obejmuje tylko cztery specjalnie umieszczone implanty, przeszczepy kostne zwykle bez zabiegów chirurgicznych lub innych, que oznacza niższe koszty i krótszy czas gojenia.

Ta procedura jest udowodnione klinicznie, FDA przyjęte traktowanie opcję dla Wymiana brakujących zębów lub niefunkcjonalne.Wskaźnik sukcesu AO4 jest lepszy od innych tradycyjnych rozwiązań, a jej celem jest trwać czas życia.

Leczenie All-on-Four może dać z powrotem czuć, wygląd i funkcje zębów naturalnie. Z tego leczenia, nasz zespół specjalistów jest w stanie wymienić wszystkich brakujących lub upadających zębów z nowoczesnych materiałów, które są wszczepiane do kości szczęki, symulując korzeń swoimi istniejącymi zębami. Stałe załączniki wyglądać naturalnych zębów i eliminuje potrzebę Klei każdy proteza.

Podstawowy efekt końcowy jest stałe dołączyć nowe zęby, które nie muszą być usuwane. Procedura ta pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze przy minimalnym dyskomfortem. Mamy przyjemność przedstawić opcję All-on-4, aby dać ci drugą szansę dla swojego uśmiechu.