zalety zaawansowanych technologii wspomagane Mikroskop Endodoncja / Leczenie kanałowe

Kanałowe jest jednym z najczęstszych zabiegów stomatologicznych wykonywanych, ponad 14 milionów rocznie. Ten pojedynczy zabieg może uratować zęby naturalnie i zapobiec konieczności implantów dentystycznych lub mostów.
Leczenie endodontyczne, powszechnie znany jako kanału korzeniowego, jest jednym z najczęstszych zabiegów stomatologicznych. Prawie 16 milionów kanałów korzeniowych są wykonywane każdego roku krajowe. Poprzez włączenie technologii zaliczek: mikroskop, takie jak cyfrowy RTG, trójwymiarowy system napełniania kanału korzeniowego i Advance endodontyczne obrotowy systemem czyszczącym, dr Gaynor, naszej Endodontist / Root Canal Specjalista przeprowadza terapię roota na wysokim poziomie wskaźnik sukcesu i kanału prawie bezbolesne.

Kanałowe jest proces usuwania zainfekowanej lub poważnie zapalenie tkanki nerwowej z korzeni zęba. Nieleczony zainfekowany lub stan zapalny tkanki nerwowej poważnie może powodować ropień.Ropień może pokazać na zdjęciu rentgenowskim w postaci ciemnej plamy lub radioprzezierności w wierzchołku korzenia. Jest to w rzeczywistości utrata kości żuchwy. Jest to bardzo ważne w leczeniu tego problemu, zanim to pogorszenie. Dr Gaynor Zapewnia wyjątkowe powiększeniach mikroskopu i poprawia oświetlenie do poziomu nieosiągalnego wizji poprzez regulowanie ludzkiego oka. To pozwala nam zlokalizować i znaleźć rozmiar mikroskopowe zapalenie lub zainfekowanej tkanki nerwowej.
Ponadto, zaawansowane mikroskopy zwiększyły abilibties diagnostycznych i przewidywalność sukcesu w leczeniu kanałowym / kanałowego procedur.
Najbardziej oczywiste korzyści z mikroskopem są większe zbliżenia i najwyższej oświetlenia. Powiększenie od 4 do 10 jest idealne i światło światłowodowe dodaje jasności w atrakcyjnym.
Mikroskopijne endodoncja zwiększyło nasze możliwości do wykonywania procedur klinicznych, które wcześniej były trudne do przewidzenia i często zadawane pytania często niemożliwe do osiągnięcia.

Korzyści kliniczne mikroskopijnych ENDODONCJI
• Zwiększona zdolność do znalezienia kanałów w zębach z trudnej anatomii
• Wewnętrzne i zewnętrzne struktury zęba mogą być wizualizowane bez cieni, które mogłyby zablokować “grzywny” diagnozy, leczenia lub utrudniać
• złamania zęba (korony / root) może być bardziej łatwo zidentyfikować, co pozwala na wczesną diagnozę
• Mniej wierzchołka musi być usuwany podczas endodoncję chirurgicznych powodu lepszej wizualizacji
• Kompleksowe leczenie perforacji i usuwanie rozdzielonych plików, słupków i innych przeszkód, są teraz wykonywane z powodzeniem w bardziej konwencjonalny sposób, Malthus Unikanie operację.
• Mniej uraz do struktury zęba i spowodować lepsze i szybsze gojenie przy minimalnej konieczności procedur wtórnych
Poprzez zastosowanie mikroskopu, ale nie widać było przy czym uprzednio łatwo dostępne do analizy. Ogólnie rzecz biorąc, mikroskop jest zaawansowane technologicznie metody opieki nad pacjentem, na edukowaniu pacjentów, personelu i Odnosząc lekarzy, a przede wszystkim wzrost zwiększenie sukces leczenia endodontycznego.