holistyczne Jak wiemy, co jest najważniejsze w naszym życiu jest nasze zdrowie. Bez zdrowia i dobrego samopoczucia, że nie mogą korzystać z czegoś innego i ma zdrowe ciało oznacza zdrowe usta.

Nasze biuro jest wyjątkowy, widzimy i leczenia każdego pacjenta jako całość, a nie tylko zęby i dziąsła. Obecne badania pokazują, że zdrowie w ustach ma wpływ na ogólny stan zdrowia i na odwrót.

Badania wykazały wyraźny związek między zdrowiem jamy ustnej i ogólnego stanu zdrowia. Choroby przyzębia lub guma jest numerem jeden powód, dlaczego ludzie tracą zęby Porque ich ataki i niszczy gumę i kości, które utrzymują zęby w naszych ustach. Również Rozprzestrzenia swoje ciało, przez który podwaja ryzyko zawału serca i udaru mózgu, jest związany z problemami układu oddechowego, reumatoidalne zapalenie stawów, choroba Alzheimera, rak trzustki, rak Doustnie, cukrzyca, ciąża i negatywne efekty. To jest zaraźliwa i może rozprzestrzeniać się przez pocałunki i napojów, a nawet dzielić jedzenie. To również wpływa na 80% ludzi, jest bezbolesny większość czasu, ale niektóre zauważalne objawy krwawienie z dziąseł i nieświeży oddech.

Utrata zębów wpływa na ogólny stan zdrowia, ponieważ nie jesteś w stanie jeść zdrową żywność i wpływa na zdolność do żucia i trawienia właściwie co zmniejsza swoją żywotność. Utrata zębów wpływa również na zdolność mówienia Oczywiście, starzenie powoduje negatywnych skutków na wygląd ze wzrostem zmarszczek, pogrąża się w twarz, sąsiednie zęby przesuwać i zrujnować twój uśmiech i wpływać na zdolność do radości, pewnie. Jak wiemy, pierwsze co ludzie o tobie zauważyć Twój uśmiech. Utrata zębów wpływa zdrowie psychiczne Porque Zmniejsza zdolność do bycia blisko z ludźmi, z powodu obaw, że protezy może wypaść, zmniejsza samoocenę i samopoczucie. Do poprawy i ochrony zdrowia ważne jest do leczenia choroby z szybkiego, właściwego leczenia i kontynuacji opieki dla profilaktyki.

Dr Anasinski otrzymał jej certyfikat z Optimum Oral Health Institute , a nasz urząd otrzymał wiele kształcenia w ustnej i zdrowia ogólnego korelacji pomiędzy. Używamy technik bio-przyjazny i materiałów stomatologicznych, które są zgodne z ust i ciała i nie zagrażają ogólny stan zdrowia. Zgodnie z naszą filozofią Promowanie i utrzymaniu optymalnego zdrowia, oferujemy również wsparcie żywieniowe.