implanty stosowane przez Most stomatologiczny specjaliści są dziś implant implanty root-forma. Przetłumaczone, zastępcze korzenie zębów są, stosowane w celu zastąpienia naturalnego korzenie zębów w obszarach ustach gdzie brakuje zębów.

inplant2 jest to niezwykle ważne, aby zastąpić korzeń zęba, a nie tylko widoczna część zęba (korony), ponieważ naturalne korzenie zębów, que są osadzone w kości, zachowanie kości.

Gdy korzenie zębów brakuje, kości, że osoby wcześniej obsługiwanym zębów topi się lub pogarsza. Proces ten nazywany jest resorpcja kości.Wpływ pogarszającej się kości z całkowitą utratą zębów zawiera zwinięte profile twarzy, stracił wsparcie warg, zwiększenie zmarszczek wokół ust i wygląd spiczastym nosie i brodzie są zbyt blisko siebie, że.

Jednak, kości mogą być zachowane przez Wymiana brakujących korzeni zębów za pomocą implantów stomatologicznych. Ponieważ kości faktycznie tworzy silną więź do implantów, mogą one służyć te same funkcje, jak naturalne korzenie zębów: solidne podstawy dla gryzienia i żucia oraz pobudzenie do kości, aby trzymać go w miejscu.

Implanty zębowe są małe i wykonane z tytanu, materiału biokompatybilnego To nie jest odrzucony przez organizm. Z ogólną skutecznością 95% i więcej, a dodatkowe 50 + lat badań klinicznych, implanty dentystyczne mają najlepsze rokowanie jakiejkolwiek metody wymiany zębów.