Liczy się doświadczenie i kwestiach związanych z jakością; mądrze wybrać się do lekarza

Gospodarka ma koszt KAŻDY świadomy.

Masz za co płacisz. Jeśli porównać implantów stomatologicznych od jednego lekarza do drugiego, nie biorą pod uwagę koszt samego. Twoje implanty będą z tobą do końca życia, dlatego tak ważne jest, że są one najwyższej jakości.

Jak każde inne urządzenie, istnieje wielu producentów implantów stomatologicznych, istnieje kilka firm, które mają lepsze implanty ze względu na badania i rozwój, że idzie do niego. Implanty używam wszystkie zostały przetestowane klinicznie przez wiele lat i mają na swoim koncie.

ma drugich szans. Jeśli chodzi o umieszczenie udanej implantu zazwyczaj mają tylko jeden dobry strzał w niego. Chcesz zrobić to raz i zrobić to dobrze. Naprawić lub skorygować nieprawidłowo wykonanej implantu jest zwykle bardzo skomplikowane i bardzo kosztowne. oznacza kolejną rundę ból i nasilenie.

  • Nie wszyscy lekarze są takie same. talent i szkolenia chirurg jest sprawą najwyższej wagi. Niestety, nie wszyscy lekarze są jednakowo wykwalifikowanych

Chociaż lekarze mogą nosić ten sam tytuł, szkolenia, doświadczenie, naturalny talent i etyki jest to, co wysokiej jakości lekarzy siebie. Ponadto, smutna prawda jest taka, że wielu lekarzy nie nadążają z ich edukacji po ukończeniu studiów z ich szkolenia, a oni albo zapomnieć część swojej edukacji lub nie ćwiczyć najnowszych metod.

Większość ludzi spędza więcej czasu na badania zakup samochodu, niż gdy ich oceny tła lekarza i poświadczenia. Jednak implant chirurgii-jak każdy zabieg chirurgiczny wymaga znacznej wiedzy-. W bardzo małym odsetku przypadków complications mogą wystąpić.

Rozważając implantów dentystycznych, najlepiej chirurga do umieszczenia implantu dentystycznego w zależności od typu, ilość szkolenia chirurga, a który najczęściej wykonuje szczególnych procedur.

Ważne jest, aby sprawdzić, czy chirurg ma odpowiednie wykształcenie, doświadczenie i referencje i zrozumieć, że istnieją znaczne różnice między lekarzy przeszkolonych w programach podyplomowych na pobyt i tych ze skróconym szkoleniu. Istnieje wiele ogólnych dentystów dziś podjąć jedno lub dwudniowe kursy, lub “mini” na rezydentury stomatologicznej implantacji, pracy na plastikowych modeli szczęki i / lub zakup zestawów chirurgicznych implantów zacząć w stomatologicznej implantacji. Żaden z tych kursów wymaga licensure lub wymagają uczestnika wykazać umiejętności chirurgiczne. Jeszcze bardziej przerażające, niektóre ogólne dentyści chirurgicznie umieścić implanty na niczego nie podejrzewających pacjentów z małym lub żadnym szkoleniu w ogóle. Istnieje coraz większa liczba poważnych powikłań i niepowodzeń z implantami, które zostały ostatnio widziana z niewprawnych rękach, że można było uniknąć.

Dlatego sprawdź, czy chirurg ma odpowiednie szkolenia, doświadczenie i referencje, w tym uznania Zarządu ADA i certyfikacji.

ADA (American Dental Association) uznaje 9 specjalności stomatologicznych. Poszczególne deski dentystyczne wymagają wysokich standardów specjalne szkolenia i wydajności oraz zapewnienie im przez egzaminów sztywnych. Wybrani kandydaci otrzymają dyplomy w ich specjalności. Aby stać się “dyplomowanych”, a następnie otrzyma status “Dyplomowany” w ich poszczególnych specjalności, dodatkowe rygorystyczne testy muszą być przekazane przed pokładzie specjalnych. Przyzębia specjaliści podejmują trzy lata szkolenia rezydenta po czterech latach szkoły dentystycznej. Uznana organizacja ustanawiająca standardy dla Periodontologia jest American Board of periodontologii. Dr Anasinski jest wyżywienie certyfikat Dyplomowany Amerykańskiej Akademii Periodontologii. Wiele ogólnych dentyści twierdzą doświadczenie w implantologii stomatologicznej dzwoniąc sobie implantach dentystów, co nie jest uznawane specjalności stomatologicznych.

. sprawach doświadczenie.

“Prosta analogia jest, że to jest jak gra w golfa.Więcej zrobisz to lepiej dostać na it.You rozwijać spójność i instynkty, które prowadzą swoją grę. Wszczepienie implantów jest podobny. Jeśli jest to dyscyplina, które angażują się w dzień w dzień wyniki stają się spójne. “ Każdy może grać w golfa, ale nie każdy może golfa jak pro . Jeśli chodzi o każdej operacji, specjalista, który wykonuje procedurę rutynowo i miał dużo doświadczenia z procedurą będzie pro.

Sekret sukcesu dr Anasinski w jest poprzez konsekwentną dyscyplinę swoich specjalistycznych umiejętności koncentruje się na dziąsła, kości i implantów przez często wykonywanie specjalistycznych procedur w sposób rutynowy. Ona stawia ponad 150 implantów rocznie, a od ponad 20 lat.Zwycięskie połączenie jej kwalifikacji, szkoleń, doświadczenia i chirurgiczne Konsekwentne Dyscypliny wyróżnia jej zdolności do stałego zapewniania pacjentom piękny, przewidywalne i długotrwałe wyniki końcowe.

Co myślisz o ogólnych dentystów wprowadzanie implantów i pacjentów, które wykraczają poza granice kraju, aby mieć implanty umieszczone? O implantów stomatologicznych wprowadzanych jest zabiegiem ryzykownym. Istnieją pewne dentystów umieszczając je bez odpowiedniego przeszkolenia po kursach weekendowych, które mogą prowadzić do nieprzewidywalnych i unesthetic wyników, które do rozwiązania są kosztowne, a czasami nie do naprawy.

Dzieje się w kraju, dla stomatologicznej implantacji jest gorzej, bo nie tylko jest szkolenie chirurga wątpliwe, ale nie ma żadnych standardów kontroli jakości.

Gdy coś pójdzie nie tak w stomatologicznego leczenia implantologicznego, można skończyć kaleką stomatologicznej; kończąc praktycznie bez kości szczęki. Może wystąpić zakażenie, implanty mogą się poluzować. Jeśli tanie implanty są umieszczone, mogą brak precyzyjnych tolerancji, które zostawić otwory na zakażenia i implanty coraz luźne, korozję i

można rozwijać periimplantitis.Najważniejsze jest to, aby zrobić to dobrze za pierwszym razem. Po wymianie zębów wymieniasz utracone części ciała, więc to musi być wykonywane z precyzją i odpowiednich materiałów do wyników stabilne i estetyczne długoterminowych.

Jakie są twoje przemyślenia dotyczące Nowych Technik i Technologii?

W epoce jesteśmy świadkami ogromnego wzrostu postępu w stomatologii.

Ważne jest, aby mieć krytyczne tych nowych celu zapewnienia, że spełniają najwyższe wymagania chirurgicznych pacjentów. Integrujemy sprawdzony i zorientowane tylko wyniki

technologie dla bezpiecznych, przewidywalnych i optymalnych wyników.

Dlaczego Piękny uśmiech tak ważne w dzisiejszym społeczeństwie? Twój uśmiech jest jedną z pierwszych rzeczy, ludzie zdają sobie z tobą, i największa forma komunikacji jest piękny uśmiech. To daje pewność, promuje poczucie własnej wartości i stanowi doskonałe zdrowie. Jest to podstawowy element swojej naturalnej urody, odzwierciedleniem twojej osobowości i ducha. Ludzie są bardziej świadomi ich wygląd i styl osobisty niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ może mieć wpływ nie tylko własnych relacji osobistych, ale sukces w życiu. Liczne badania wykazały, jak brakujące lub barwione, krzywe zęby mogą mieć wpływ na swoich perspektyw zawodowych.

Dental Co sprawia, że ​​specjaliści od Niles P.C. Zespół specjalne: Nasz nacisk na jednostki, co sprawia, że ​​nasz zespół naprawdę wyjątkowy. Cieszymy rozwijanie relacji z naszymi pacjentami i jest ich dostawcą opieki długoterminowej. Tworzenie pięknych uśmiechów i łagodzenia lęku są łatwe, kiedy ludzie wiedzą, że dbamy o nich jako osoby. Skupiamy się na naszych pacjentów i ich obawy i traktować wszystkich jak członka naszej rodziny. Ponadto, zapewniamy profesjonalną opiekę, ujmujący w bardzo wygodne, czyste, nowoczesne środowisko. Nasz zespół wykorzystuje cyfrowe zdjęcia rentgenowskie, zdjęcia cyfrowe i technologię laserową do zwiększenia diagnozy, komunikacji i łagodnego opiekę stomatologiczną.

Co Misja specjalistów Stomatologicznej Niles, PC

Naszą misją jest tworzenie pięknych, zdrowych uśmiechów, które mogą trwać przez całe życie. Jesteśmy zespołem poświęcony doskonałości i miłości, pomocy i opieki nad ludźmi, aby być zdrowsze i szczęśliwsze.

Co konsultacje z dr Anasinski obejmować:

Daję czas trzeba odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozumieć swoje osobiste cele dla poprawy zdrowia jamy ustnej i wygląd. Potem dokładnie wyjaśnić plan leczenia polecam dać pożądane rezultaty. W wielu przypadkach, dam ci kilka opcji i wyborów. To jest moja praca daje szczere rekomendacje.

Jak postępować, jeśli uważasz, że nie potrzebuje operacji pacjenci Moim celem jest pomóc pacjentom znaleźć dobre rozwiązania. Czasami zawiera chirurgia-czasami nie. I tylko przeprowadzić procedurę, jeśli naprawdę wierzysz, że mogę osiągnąć doskonałe rezultaty.

Co jest ulubioną częścią mojej pracy :

Kocham słuchu pacjenci mówią: “Jestem bardzo zadowolony, że w końcu to zrobił”, “nie było tak źle, jak myślałem!, I dziękuję, że moje życie o wiele lepiej”!

Czuję się bardzo szczęśliwa, wykonywania procedur zmiany życiowe, widząc uśmiech confidentlay ludzie po raz pierwszy, i pomaga złagodzić lęk pacjentów zaniepokojonych, co sprawia, że ​​ciężka praca się opłaca.

Co Kocham też o mojej pracy: To nie chodzi tylko o poprawę zdrowia ustach pacjenta, ale także o ich ogólnego stanu zdrowia poprzez bycie ich trener odnowy biologicznej.

Spędzam czas z pacjentów poznawania ich odżywiania, stylu życia i dzielić się z nimi swoją wiedzą, aby zwiększyć ich świadomość tego, co mogą zrobić, aby wzmocnić pozytywne zmiany w ich zdrowiu i życiu. Pomogliśmy wielu pacjentom rzucić palenie, co jest wielkie poczucie spełnienia.

Co przyciągnęło mnie do Zawód: To pozwala mi połączyć współczucie, nauki, sztuki tworzenia wyników, które mogłyby poprawić życie ludzi.

Jak chciałbym przypomnieć, mój cel w życiu : Jak ktoś, kto poprawy życia innych ludzi, i który pomógł im być zdrowsze i szczęśliwsze.

Co jedna rzecz nigdy nie jestem bez : Moje Etyka

Jak pacjentów, personelu i Przyjaciele Scharakteryzuj mnie : Mówili, że jestem miłosierny wobec innych, całkowicie skupiony, perfekcjonista, szczegółowo zorientowany, pasją pomagania ludziom i wydobywając w nich najlepsze. Pacjenci wyrazili, że są zadowoleni, że zawsze daję moją szczerą opinię i bardzo uczciwą, odpowiednie zalecenia, aby osiągnąć swoje wyniki.

Jak mój personel przyczyniają się do opieki i zapewnienia : Mój zespół jest niesamowite, że może odpowiedzieć na prawie każde pytanie ktoś pyta. Współpracują z pacjentów, aby dostosować i koordynują swoje wizyty od wstępnych konsultacji do post-op, i utrzymanie długoterminowej. Są utalentowani, opiekuńczy i kochają to co robią!