Invisalign ® – co to jest, kto to jest, i jak to działa

Co to jest Invisalign ®

Zaprojektowane i wyprodukowane w Santa Clara w Kalifornii, Invisalign ® ma ponad milion Biorąc pod uwagę ludzi na całym świecie jeszcze bardziej proste zęby i piękny uśmiech. Invisalign ® to niesamowite, wygodne i komfortowe alternatywą dla tradycyjnych metalowych klamer. Korzystanie szereg wymiennych korekcyjnych wykonanych na zębach específicamente Invisalign ® koryguje szereg problemów stomatologicznych. Prawdopodobnie najlepszy cechą Invisalign ® jest przejrzystość korekcyjnych Praktycznie co niemożliwe, aby ktokolwiek zauważy ich tak, że czujesz się komfortowo i pewnie w trakcie leczenia.

Invisalign ® jest przeznaczony do leczenia wielu problemów stomatologicznych i ortodontycznych, w tym następujące:

  • Wyparcie – Gdy nie jest leczone, co może spowodować próchnicę i choroby dziąseł prowadzi do
  • Rozstaw – spowodowanych nieprawidłowym wzrostem żuchwy może powodować wiele chorób przyzębia,
  • crossbites – Ze względu na niedostosowane kości szczęk, może powodować zużycie zębów, choroby dziąseł i kości strata
  • overbites – prowadzi do podrażnienia dziąseł, nosić na dolnych zębach i bolesne szczęki i wspólnych problemów,
  • underbites – Zapobieganie zębów przed zużyciem zębów Spowodowanie działa prawidłowo i bolesne szczęki i wspólne problemy

Korzyści z Invisalign ® jest wiele:

 • Zdrowie – Przez korygowanie problemów stomatologicznych wcześnie, można zapobiec mnogość licznych problemów zdrowotnych w dół drogi, w tym: zębów i chorób dziąseł, zębów zużycia i bolesne szczęki i wspólnych problemów. Z tradycyjnymi szelkami, proces nazywa demineralizacji (próchnica) Występuje u 50% pacjentów, ponieważ nie mogą być usunięte do jedzenia lub czyszczenia średnio przez 2-5 lat! Invisalign ® Unika Naturalnie dla zdrowia.
 • Kosmetyki – W korekcyjnych są całkowicie zdejmowana i jasne, więc jest to mało prawdopodobne, ktoś będzie je zauważyć Umożliwienie możesz przekształcić swój uśmiech niewidocznie. Jest to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów pracujących, którzy nie chcą się rozpraszać swoich klientów przez krzywe zęby lub nieatrakcyjne metalu, idealny dla studentów, którzy są już Traktowanie wystarczająco ciśnienia w szkole.
 • chemiczna – Ponieważ korekcyjnych są odpinane możesz zabrać je do jedzenia i szczotki, więc nie ma się martwić o jedzenie utknięcie między metalowych drutów. Jesteś w stanie lepiej utrzymywać dobrą higienę jamy ustnej poprzez redukcję płytki nazębnej gromadzeniu i próchnicy.
 • Komfort – Invisalign ® przesuwa zębów z mniejszą siłą niż tradycyjne szelki. Korygowanie nierówne zęby Zapobiega i / lub łagodzi ból w kości szczęki i żuchwy stawów.
 • Szybkie wyniki – w porównaniu z tradycyjnymi szelkami, ja nvisalign ® może działać szybciej;średnia z 12 do 18 miesięcy vs Szelki dla 36-96 miesięcy.

Proces Invisalign ® Leczenie:

Najpierw musisz się z nami skontaktować, aby zaplanować konsultacji.

Nasz Specjalista protetycznej, dr Samantha Chou, pracuje sumiennie, aby zatrzymać się w przedniej dziobowej i zapobiegawcze stomatologii. Dr ‘ve Studiował na niektóre z najbardziej niezwykłych instytutów w zawodzie, przeszła szkolenie w zaawansowanym i stomatologii kosmetycznej i jest wiodącym dostawcą w Invisalign ortodoncji, implantologii i urządzeń dla głowy, szyi, zmniejszenie bólu i twarzy.