Dr

Dorota Anasinski

Dilomat, Amerykańska Izba Periodontologii

Twoje dziąsła są ramy do obrazu idealnego uśmiechu. Periodontologia Skupia się na zdrowiu i leczeniu dziąseł i kości, i stara się skorygować szkody spowodowane przez zapalenie dziąseł, przyzębia Zapobieganie lub inne choroby dziąseł. Utrzymanie zdrowe dziąsła wzmacnia fundament ustach.

Jeśli rozważasz zabiegach dentystycznych: takie jak implanty i pełnego przywrócenia usta, być może trzeba będzie spotkać się z naszym doświadczonym Periodontologia, dr Anasinski. Nasi specjaliści dentystyczne współpracować w celu opracowania kompleksowego planu dentystycznego, który osiąga zdrowy uśmiech to zasługujesz. To wymaga zbadania stanu zdrowia całej jamy ustnej, w tym dziąsła, aby ustalić, czy jesteś odpowiednim kandydatem na Un Certain zabiegów stomatologicznych.

Periodontologia Prawo dla Ciebie
Wykwalifikowanych, dyplomowanych periodontist kto rozumie związek między zębów i dziąseł może Cię w dobrym kierunku do lepszego, zdrowego uśmiechu. Nasz stomatolog, dr Dorota Anasinski, specjalizuje się w dostarczaniu pacjentom z najnowszych i najbardziej skutecznych terapii, jednocześnie gwarantując pełny relaks w fotelu dentystycznym.

Zaawansowane metody w Periodontics
Wyeliminować lęk i dyskomfort często związane z zabiegami stomatologicznymi, Dr Anasinski wykonuje zabiegi z jej technik mikrochirurgicznych oprzyrządowanie. Otrzymasz zaawansowane leczenie przyzębia przy minimalnym bólu i obrzęku i może liczyć na komfortowe wizyt stomatologicznych z bezbolesny, efektywnych wyników.

IV uspokojenie uspokojenie stomatologii z naszego biegłego anestezjologa jest dostępna dla pacjentów, którzy cierpią z powodu lęku stomatologicznego lub potrzebujących długich procedur. Zadzwoń już dziś, aby dowiedzieć się więcej o bezbolesne, skuteczne i procedur, które oferują nam poprawić swój uśmiech!