Dr Samantha Chou

Profesjonalny Prosthodontist dr Chou otrzymał wiele kosmetycznych specjalne szkolenie poza stomatologicznych podstaw szkolnych. Ona może nawet zmienić swój uśmiech w zaledwie kilka krótkich terminach. Ona może zastąpić uszkodzone lub strugane zębów poprzez licówki, klejenia lub korony, zęby wyprostować i wybielić zęby, aby również mieć piękny uśmiech pragnienie.

Dr Chou otrzymał dyplom dentystyczny z Nova Southeastern University, College of Dentistry w Fort Lauderdale, Floryda i jej zaawansowanym stopniu w stałych i wyjmowany Protetyki na Uniwersytecie Illinois w Chicago. Obecnie pracuje w prywatnej praktyce skupia się na pełnej rekonstrukcji jamy ustnej, implantoprotetyce i All-on-4 technika obciążenia natychmiastowego i przeprowadził liczne prezentacje na mnogość implantów i implantacji stomatologii związanych. Dr Chou jest członkiem American Dental Association, American College of Prosthodontists, American Academy of Fixed Protetyki Stomatologicznej, Illinois Society i wielu innych towarzystw stomatologicznych i lokalnych grup studyjnych.


Dr Anna Fabricius

Oprócz zapewnienia skutecznych metod leczenia w celu poprawy ogólnego stanu zdrowia zębów i dziąseł, nasz zespół jest zaangażowany w poprawę wyglądu uśmiechu na bardziej pozytywne nastawienie i poczucie własnej wartości. Nasze prosthodontists Masz doświadczenie i wiedzę niezbędną do wykonywania wszystkich niezbędnych procedur kosmetycznych, które mogą być zaangażowane w. swojej drodze do idealnego uśmiechu.

czuć się komfortowo w Your Smile
Czy brakuje jednego lub więcej zębów, mają lub przebarwienia wpuszczana dziąsła lub zęby są zabarwione na skutek palenia tytoniu, już nie wstydzić się muszą swoim uśmiechem. Nasi specjaliści protetycznej mają doświadczenie i wiedzę niezbędną do zrozumienia, w jaki sposób forma i funkcja zęby pracować razem, aby stworzyć zdrowy, piękny uśmiech.

właściwego leczenia dla ciebie
Kiedy spotykają się z dr Fabricius, nasi specjaliści stomatologiczne będą współpracować w celu określenia dostosować plan leczenia najlepiej pasuje do Twoich potrzeb, które. Jeżeli nie jesteś kandydatem do jednego kosmetycznego leczenia stomatologicznego, nasi eksperci będzie można umieścić na innej drodze do osiągnięcia swoich celów dentystycznych. Wspólnych procedur w protetyce obejmują:

  • implanty
  • Korony lub czapki
  • Wybielanie zębów
  • Licówki porcelanowe
  • Protezy

IV uspokojenie uspokojenie stomatologii z naszego biegłego anestezjologa jest dostępna dla pacjentów, którzy cierpią z powodu lęku stomatologicznego lub potrzebujących długich procedur. Zadzwoń już dziś, aby dowiedzieć się więcej o bezbolesne, skuteczne i procedur, które oferują nam poprawić swój uśmiech!<