Specjalista od Niles dentystyczny zmienia życie pacjentów z technik, które pomogą użytkowników protez być wygodne, żuć i mówić dobrze i ma bardziej młodzieńczy wygląd.

Protezy mogą zachowywać się jak nie-liftingu chirurgicznego, ponieważ pomagają pacjentom, którzy są brakujące zęby patrzeć ponad 10 lat młodszy poprzez poprawę ogólnej równowagi rysów twarzy.

Gdy zęby są usunięte, uszkodzone lub wypaść, kształt zmian w jamie ustnej i szczęki. Po zęby zostaną usunięte, będący kości szczęki mogą wchłaniany i pogarszać, jak również.Brak objętości w końcu staje się zauważalne, ponieważ może rzeczywiście skrócić twarz jak zęby i kości są tracone. To skrócenie będzie wiekiem twarz osoby i może rzucać funkcje w harmonii. Protezy pomaga zatrzymać utraty kości i utrzymać mięśnie w kształcie, tworząc bardziej młodzieńczy, pełniejsze usta i linii szczęki. Poprzez utrzymywanie właściwej objętości poniżej powierzchni, skóra nie będzie zwisać i opadają, tak samo, jak to, gdyby nie było żadnych struktur wspierających.

Jeśli byłeś zadowolony z twoich starych protez, przyjść na bezpłatne konsultacje i dowiedzieć się, jak można poprawić swój uśmiech z protezami, które może podnieść swój wygląd, wraz z komfortu i pewności siebie!