Pacjent był świadomym pojawienia się zębów i nie czuć się komfortowo dokonując pełnego uśmiechu. Pacjent miał infekcji dziąseł, guma wokół różnych poziomach zębów, pęknięcie korzenia zęba z przodu (Ekstrakcja wymuszającego), malalignment zębów, asymetrię kolor i kształt zębów. pacjent ortodoncji, stomatologii implant # 9 obszar, stomatologiczne implant korony # 9 kierunkowy i wybielanie zębów wykonane. Jej zdolność do żucia, mówi lepiej i pewność siebie została wzmocniona. Poczuła wielką Acerca uśmiecha się swobodnie!

Przed Korony wydłużeniem postępowania i Nowych Koron. Pacjent gumę i różne poziomy dysharmonię wielkości i kształtu zębów. Nie była zadowolona z wyglądu swoich zębów i nigdy nie czułem się komfortowo z uśmiechem. po zabiegu i Nowych Koron; Zapewnienie zdrowia, funkcję i estetykę … dając jej uśmiech zawsze chciała.

Przed implantów dentystycznych i stałe Hybrid Bridge, wszystko na Four postępowania. Utrata zębów, ubytków i nadmierne zużycie zębów zaatakowanych zdolność do żucia i jej pewność siebie. Po ekstrakcji zęba ze złym rokowaniem, umieszczenie 4 implantów hybrydowych i nieusuwalnego Bridge.Wszystko na temat Four postępowania dał jej drugą szansę na jej uśmiech, komfort i pewność siebie

before_after7

Przed Implantologia i stałe Most Hybrid & All-on-Four, by w procedura dnia: Pacjent miał zaawansowaną chorobę dziąseł, próchnicy, brakujących zębów i rozstaw zębów wpływających, jaźń pacjenta pewność siebie i zdolność do żucia i uśmiech pewnie. Po ekstrakcji zęba z zaawansowanymi chorobami dziąseł, umieszczenia implantów dentystycznych i nieusuwalnego mostu przez hybrydy All-on-Four, by w procedurze dnia: pacjent może znowu uśmiech z ufnością!

before_after8

Przed Implantologia i stałe Most Hybrid & All-on-Four, by w procedura dnia: pacjent z zaawansowaną chorobą dziąseł, próchnicy, brakujących zębów i rozstaw zębów, wpływające pacjenta zdolność do żucia, mówić i poczucie własnej wartości. Po ekstrakcji zęba z zaawansowanej choroby dziąseł, umieszczenia implantów dentystycznych i nieusuwalnego mostu przez hybrydy All-on-Four, by w procedurze dnia: pacjent jest w stanie żuć wygodnie i czuje się świetnie Acerca jej uśmiech!

before_after9

Pacjent miał zaawansowaną chorobę przyzębia, rozległe ubytki i poważne zużycie zębów, co powoduje nadwrażliwość zębów i trudności żucia. Pacjent samoświadomość Acerca był jej wygląd. po umieszczeniu implantów stomatologicznych i mostów, pacjent jest w stanie żuć wygodnie i czuje się świetnie Acerca jej uśmiech!

before_after10

Pacjent był nieszczęśliwy

z pojawieniem się jej uśmiech Ponieważ jej dolna proteza była bardziej widoczna niż jej górnych zębów. Po prawidłowym montażu, proteza została wykonana dla pacjenta i była w stanie się uśmiechnąć pewnie!

before_after11

Pacjent był nieszczęśliwy

Z dopasowania i wyglądu jej protezy. Po prawidłowym montażu, proteza została wykonana z dbałością o pozycji wargi i zęby. Pacjent był w stanie żuć wygodnie i uśmiechnął się częściej!

lastsmilepic PrzedPo

Krótka, Plac Wygląd zębów “Gummy Smile” z powodu Gum Overgrowth. Wygląd do zębów Poprawione przez dziąsła Rzeźbienie / Korony Estetycznej wydłużania postępowania do Expose Full Smile (zdjęcie po miesiącu od procedury).
procedury przeszczepu dziąseł; dziąsła pacjenta zmalała z powodu zbyt szczotkowanie z ciśnieniem, zęby pacjenta były wrażliwe na col i czułem samoświadomość Acerca jego uśmiech. procedury przeszczepu dziąseł; zęby pacjenta były wygodne (nie więcej czułości) i czułem wielki Acerca jego uśmiech!.